(0282) 652 34 33
 
 
 
Hakkımızda

 Rimay Danışmanlık, 2016 yılında sahip olduğu tecrübeli personelleri ile birlikte sanayi yapılarının ve diğer tesislerin kuruluşlarından itibaren yasal zorunluluklara uyumlarını en güvenilir ve kaliteli şekilde sağlamak amacıyla Çevre Danışmanlık ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından çıkarılmış olan mevzuatlar kapsamında hizmet vermektedir. Rimay Danışmanlık olarak başarının tek kişiyle değil bir ekip ruhuyla gerçekleştiğine inanmaktayız. 

 

 Rimay Danışmanlık olarak amacımız güvenilir bir hizmet vermek kadar çıkmış olduğumuz bu yolda başarıya birlikte ulaşmaktır. Hizmet verdiğimiz firmaları gelir sağlayan müşteriler olarak değil ailemizin bir parçası olarak görmek, her alanda yanlarında olmak, bilgi ve tecrübelerimizi onlarla paylaşmak bizim temel sorumluluğumuzdur. Yerinde saymanın en büyük gerilemek olduğu bilinciyle, daha kaliteli ve daha güvenilir bir hizmet sunabilmek için kendimizi mütemadiyen yenilemeyi amaçlıyor ve bu uğurda ter döküyoruz. Firmamız profesyonel personelleri ile "yenilikçi ve mühendislik" çözümleri ile müşterilerine en güvenilir çözüm yolarını sunmaktadır. Mevzuatlara hâkim, takım ruhuyla hareket eden, "ben değil biz" felsefesini benimseyen, kendimizi sürekli yenileyerek daha iyisi olabilir miyiz düşüncesiyle müşterilerimizi kendi şirketimiz gibi görerek hareket etmekteyiz.

 

 Rimay Danışmanlık olarak, her zaman en iyi hizmeti müşterilerimize sunmak ve onlarla başarılarımıza başarı eklemek için yola çıktık.  Çıktığımız yolda güvenden, doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmadan her zaman en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamış bulunmaktayız. Amaçladığımız bu yolda desteğini esirgemeden her zaman bizimle olan firmalarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Bize güvenen firmalarımıza daha iyi ve daha güvenilir hizmet vermek için daha fazla çalışmamız gerektiği bilinciyle ilerlemekteyiz.